Strona główna Księga Go¶ci Forum Kontakt
::  ::
  WSPÓŁPRACA Z INSTYTUCJAMI

Przyjaciele Zippiego

Międzynarodowy program Partnership for Children, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci. Uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonali relacje dzieci z innymi ludźmi. Nie koncentruje się on na dzieciach z konkretnymi problemami czy trudnościami, ale promuje zdrowie emocjonalne wszystkich małych dzieci.

Szkolny Klub Europejski w Gdańsku

Lista Szkół - Wg wykazu szkół w portalu GDANSK.PL

Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego

W Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego organizowane są wieczory autorskie, wystawy książek niemieckojęzycznych, spotkania nauczycieli języka niemieckiego, studentów polskich i niemieckich uczelni, spotkania informacyjne i edukacyjne dla uczniów szkół średnich. Centrum Herdera pomaga w organizacji konkursów języka niemieckiego, aktywnie uczestniczy w projektach realizowanych przez studentów oraz młodzież szkół średnich. W bibliotece niemieckiej Centrum Herdera od wielu lat odbywają się spotkania klas z rozszerzonym programem nauczania języka niemieckiego SP 17, 50 i 52, na które uczniowie przygotowują inscenizacje w języku niemieckim, uczestniczą w konkursach i lekcjach bibliotecznych, przygotowanych przez pracowników biblioteki Centrum.

Dzień Wiosny w Europie

LOSOWE ZDJĘCIA