Strona główna Księga Gości Forum Kontakt
::  ::

LISTA PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2008/2009

KLASA "0":
(Kl. 0 - lista poprawiona 12.09.2008 - religia)
"Wesoła Szkoła Sześciolatka" - 5 części (wyd. WSiP)
Religia - "Kocham dobrego Boga" (wyd. Jedność)
Język angielski - "Here's Path the Puppy 2" (wyd. MacMillan)

KLASA I:
M. Piotrowska, M. Szymańska - Zestaw podręczników do kształcenia zintegrowanego "JUŻ W SZKOLE":
podręcznik cz. 1 i 2, ćwiczenia cz. 1 - 6, wycinanka cz. 1 i 2 "Lubię pisać i rysować" (wyd. Nowa Era)
Religia - "Jezus nas kocha" (wyd. Jedność)
J. angielski - "English Adventure 1" (wyd. Longman)

KLASA II:
Zestaw podręczników do kształcenia zintegrowanego "Już w szkole 2" (wyd. Nowa Era)
Religia - "Jezus jest z nami" - katechizm i zeszyt ćwiczeń (wyd. Jedność)
J. angielski - "English Adventure 2" (wyd. Longman)

KLASA III:
Zestaw podręczników do kształcenia zintegrowanego "WESOŁA SZKOŁA":
Matematyka 3 części, Podręcznik 3 części, Karty pracy 3 części. (wyd. WSiP)
Religia - "Wzrastamy w przyjaźni z Jezusem" (wyd. Jedność)
J. angielski - "English Adventure 3" (wyd. Longman)

KLASA IV:
(Kl. IV - lista uzupełniona 17.09.2008 - język niemiecki w grupach podstawowych)
Język polski - A. Łuczak, A. Murdzek "Między nami"- podręcznik i zeszyt ćwiczeń (wyd. GWO)
Język angielski - B. Ściborowska, I. Kubrakiewicz "SUPERKIDS 1" - podręcznik i ćwiczenia
Język niemiecki grupa rozszerzona - G. Motta, E. Książek-Kempa, E. Wieszczeczyńska "Wir" cz. 1 (żółta) - podręcznik z płytą CD + ćwiczenia (wyd. LektorKlett)
Język niemiecki klasa IV a - G. Motta, E. Książek-Kempa, E. Wieszczeczyńska "Wir" cz. 1 (żółta) - podręcznik z płytą CD + ćwiczenia (wyd. LektorKlett)
Język niemiecki klasy IV b i IV c - M. Czerwińska, M. Kozubska, L. Zastąpiło "der, die, das NEU" - podręcznik + ćwiczenia z kasetą (wyd. WSzPWN)
Religia - "Słuchamy Boga" - podręcznik (wyd. Jedność)
Historia - M. Blant, H. Chamczyk "Moja historia IV" - podręcznik i ćwiczenia (wyd. M. Rożak)
Matematyka - S.Durydiwka, S. Łęski "Mogę zostać Pitagorasem" - podręcznik (stare wydanie) i ćwiczenia część 1 i 2
Przyroda - M. Marko-Worłowska "Przyroda dla klasy czwartej" - podręcznik i zeszyt ćwiczeń cz.1 i 2 (wyd. Nowa Era)
Atlas do przyrody "Świat w porach roku" (wyd. DEMART) lub dowolny atlas do klas IV-VI
Plastyka - K. Stopczyk, B. Neubart "Plastyka dla klasy IV-VI" - podręcznik (wyd. WSiP)

KLASA V:
(Kl. V - lista uzupełniona 17.09.2008 - język niemiecki w grupach podstawowych)
Język angielski - "SUPERKIDS 2" (wyd. MacMillan)
Język niemiecki grupa rozszerzona - G. Motta, E. Książek-Kempa, E. Wieszczeczyńska "Wir" cz. 2 (zielona) - podręcznik z płytą CD + ćwiczenia (wyd. LektorKlett)
Język niemiecki klasy V a, V b i V c - M. Czerwińska, M. Kozubska, L. Zastąpiło "der, die, das NEU" (do klasy IV !) - podręcznik + ćwiczenia z kasetą (wyd. WSzPWN)
Religia - "Wielbimy Boga" (wyd. Jedność)
Historia - M. Blant, H. Chamczyk "Moja historia V" - podręcznik i ćwiczenia (wyd. M. Rożak)
Matematyka - S. Durydiwka, S. Łęski "Mogę zostać Pitagorasem" - podręcznik (stare wydanie) i ćwiczenia część 1 i 2
Przyroda - J. Ślósarczyk, R. Kozik, F. Szlajfer "Przyroda" - podręcznik (lub dla chętnych: podręcznik z płytą CD) + ćwiczenia część 1 i 2 (wyd. Nowa Era),
atlas wybrany w klasie IV Muzyka - E. Korowajczyk "Moja muzyka" - podręcznik + ćwiczenia (wyd. M. Rożak)
Plastyka - kontynuacja podręcznika z klasy IV (K. Stopczyk, B. Neubart "Plastyka dla klasy IV-VI", wyd. WSiP) - niczego nie kupować!

KLASA VI:
Język polski - A. Łuczak, A. Murdzek "Między nami" - podręcznik i ćwiczenia (wyd. GWO), - "Kalendarz szóstoklasisty" (wyd. rozszerzone)
Język niemiecki klasy VI a i VI c - M. Czerwińska, M. Kozubska, L. Zastąpiło "der, die, das NEU" - podręcznik + ćwiczenia z kasetą (wyd. WSzPWN)
Język niemiecki klasa VI b - G. Motta, E. Książek-Kempa, E. Wieszczeczyńska "Wir" cz. 2 (zielona!) - podręcznik z płytą CD + ćwiczenia (wyd. LektorKlett)
Język niemiecki grupa rozszerzona - kontynuacja podręcznika z kl. V ("Das Deutschmobil" + ćwiczenia "Wir") - niczego nie kupować!
Religia - "Przemienieni przez Boga" (wyd. Jedność)
Historia - "Moja historia" - podręcznik i ćwiczenia (wyd. M. Rożak)
Matematyka - S. Durydiwka, S. Łęski "Mogę zostać Pitagorasem" podręcznik (stare wydanie), - W. Łąska, S. Łęski - materiały pomocnicze
Przyroda - "Spotkania z przyrodą" dla klasy VI + ćwiczenia część 1 (wyd. MAC) + atlas wybrany w klasie IV
Muzyka - kontynuacja podręcznika z klasy V (E. Korowajczyk "Moja muzyka" - podręcznik + ćwiczenia, wyd. M. Rożak) - niczego nie kupować!

LOSOWE ZDJĘCIA

dzień nauczyciela